Barvíte si vlasy? Dopřejte jim kvalitní péči!

Pokud si barvíte vlasy, měli byste používat speciální vlasovou kosmetiku, která prodlouží životnost barvy, dodá vlasům lesk a zajistí jim intenzivní…

Pokud si barvíte vlasy, měli byste používat speciální vlasovou kosmetiku, která prodlouží životnost barvy, dodá vlasům lesk a zajistí jim intenzivní péči, díky které budou vypadat zdravě.

Jaké faktory způsobují ztrátu barvy na vlasech?

Je to zejména voda, chlór, pot, sluneční záření, nečistoty a volné radikály. O barvené vlasy je proto potřeba řádně pečovat tak, aby byly co nejdéle zářivé a měly intenzivní barvu. Ideálním tipem je například šampon pro barvené vlasy Goldwell Dualsenses Color s extraktem z granátového jablka. Šampon je určený zejména pro barvené a tónované vlasy. Má speciálně vyvinutý Brilliance System s antioxidačním extraktem z granátového jablka a ochranným UV filtrem pro viditelně větší zářivost barvy a přirozeně lehký pocit ve vlasech bez zatížení. Obsahuje Instant Microfluid Technology pro rychlou a rovnoměrnou distribuci účinných látek do vlasů. Naneste na šamponem umyté vlasy, nechte působit 1 minutu, poté důkladně opláchněte vodou. Používejte v kombinaci s dalšími produkty řady Color pro optimální péči a lesk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *